Şubat ayı gençlik paketinde gençlerimiz için 3 muhteşem eser hazırladık.


Mehmet Şeker - Gençler İçin Peygamberimizin Hayatı

Âlemlere rahmet olarak gönderilen son peygamber Hz. Muhammed (a.s.)’in hayatını her insan ve özellikle Müslümanlar öğrenmelidir. Çünkü O, insanlar için en güzel bir örnek oluşturmuştur.

Bu kitap, Peygamber Efendimizin hayatını bütün insanlığa özellikle gençlere O’nu daha iyi tanıma fırsatı vermek ve özlü olarak anlatmak amacıyla hazırlanmıştır.

Ayrıca Hz. Muhammed (a.s.)’in tebliğ ettiği İslâm dininin esasları da ana hatlarıyla tanıtılmıştır. Böylece hem Peygamber Efendimiz hem öğrettiği “tevhid dini” bir bütün hâlinde verilmeye çalışılmıştır. Yararlı olması dileğimizle...

Peyami Safa - Cingöz Recai Elmaslar İçinde

Türk edebiyatının en ünlü polisiye kahramanı Cingöz Recai, soluk kesen maceralarıyla okuyucularını şaşırtmaya devam ediyor. Sıradanmış gibi görünen hikâyelerle ustalıklı maceralar çıkaran Peyami Safa, akıcı üslubu ve kuvvetli kurgusuyla polisiye türünün en sevilen örneklerini bu kitaplarla gözler önüne seriyor.

Cingöz Recai, ülkenin en tanınmış kibar hırsızıdır. Başkomiser Mehmed Rıza’yı peşinden koşturan, dünyaca ünlü dedektif Sherlock Holmes’e kök söktüren, kurnaz, cesur, soğukkanlı, zarif, tahsilli ve görgülü özellikleriyle Türk edebiyatının en meşhur tiplemelerindendir.

Cingöz Recai, kendi asayiş anlayışıyla helal para kazanmış kimselere dokunmayıp servetini haksız yollardan kazananların baş belası olur. O, haram yiyicilerden aldıklarını muhtaçlara dağıtan bir iyilik abidesidir.

Damla Yayınevi olarak sizleri Cingöz Recai’nin nefes kesen maceralarıyla buluşturmaktan mutluluk duyarız.

Sara Gürbüz Özeren – Bir Yudum Sevgi

Bir depremle hayatları altüst olan iki minik yüreğin öyküsü... Onlar çaresiz, onlar annesiz, onlar sevgisiz...

Aynur ile Seher iki kardeş. Deprem evlerini yıkıp tüm aileyi birbirinden ayırır. Herkes bir yere savrulur. İki kardeş farklı yuvalara yerleştirilirler. Gün gelir, kaderleri bir yuvada kesişir. Artık birbirlerine iyice kenetlenmişlerdir, ta ki ölüm onları ayırıncaya kadar.

Ve bir yuva düşünün... Bu yuvada öyle yürekler var ki âdeta her biri bir yangın yeri... Ya onların bu yüreklerindeki yangını söndürmeye çalışan ve yüreği sevgiyle çarpan yuvanın fedakâr insanları...

Elinizdeki eseri okurken, çocuk yuvalarında kalan pek çok minik yüreğin dünyasına girecek, onların feryadını duyacaksınız.

Bir yudum sevgiye hasret bu minik yüreklerdeki yangını gelin hep birlikte söndürelim. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Şubat 2019 Gençlik Paketi

  • Kodu: 0006
  • Stokta Var
  • 46,00 TL
  • 33,90 TL

  • Satın almak için gerekli puan: 30

Etiketler: Şubat, Gençlik, 33.90 TL, Mehmet Şeker, Peyami Safa, Sara Gürbüz Özeren, Gençler İçin Peygamberimizin Hayatı, Cingöz Recai Elmaslar İçinde, Bir Yudum Sevgi